RU

У Лівії опозиція готується до "битви за Тріполі"

24.02.2011, 13:40
У Лівії опозиція готується до
97fe7bbedc6927af643df923493b5ccd.jpg

У Лівії опозиція готується до "битви за Тріполі"

За повідомленнями з Лівії, уряд Муаммара Каддафі контролює дедалі менше територій, поступаючись її силам опозиції. Сама ж опозиція готова взяти з боєм Тріполі.

Очевидці кажуть, що столиця Тріполі охороняється військами, вірними полковнику М.Каддафі. В її передмісті розміщені танки, - передає Бі-бі-сі.

Також надходить інформація про запеклі бої у третьому за величиною місті Місрата, розташованому в двохстах кілометрах на сході від Тріполі. У Бенгазі, на сході Лівії, яким одним із перших оволоділи противники М.Каддафі, люди стоять у черзі за зброєю, відібраною в армії і поліції. Вони кажуть, що готуються взяти участь у битві за Тріполі.

Водночас європейські країни з виходом до середземного моря попередили, що можуть не впоратися з напливом африканців, які шукатимуть у них притулки у разі подальшого загострення ситуації у Лівії. На зустрічі міністрів внутрішніх справ Євросоюзу в Брюсселі шість країн Середземномор'я закликали виробити механізм, який забезпечив би розподіл частини лівійських біженців серед інших членів ЄС.

У Лондоні британський Міністр закордонних справ Уільям Хейг закликав міжнародне співтовариство посилити тиск на полковника М.Каддафі і закликати до відповіді осіб, відповідальних за кровопролиття у Лівії.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини