У Конгресі США зацікавилися доходами Путіна

28.02.2019, 12:57
У Конгресі США зацікавилися доходами Путіна - Фото
Вальдес Демінгс (фото - facebook.com/RepresentativeValDemings)

Росія продовжує кампанії дезінформації, пропаганди й тиску на США, а у Трампа мало роблять, щоб це припинити, заявили конгресмени-ініціатори

Американські законодавці розробили і внесли в Конгрес законопроект, який в разі прийняття зобов'яже розвідку США з'ясувати походження фінансів президента країни-окупанта Росії  Володимира Путіна. Про це пишуть на своїх сайтах автори документа - республіканка Еліс Стефанік  і демократ  Вальдес Демінг.

Проект закону має назву "Про транспарентність щодо Володимира Путіна": він безпосередньо торкається теми його доходів і майна.

27 лютого конгрес виклав оновлений текст законопроекту "Defending American Security from Kremlin Aggression Act of 2019" (DASKA), в якому йдеться про санкції проти РФ. Саме в ньому, крім економічних заходів, пропонують закріпити звітність про активи Путіна.

"Путін з політичними соратниками прагнуть послабити демократії по всій планеті, консолідуючи свій політичний контроль за допомогою неетичних важелів. Пишаюся участю в авторстві законопроекту, який націлений на ідентифікацію Путіна і його союзників такими, якими вони є - підривають демократію мерзенними політичними діячами", - заявила Стефанік, член палати представників від республіканців.

Демінгс пише, що нинішня адміністрація США "дозволила Росії і Путіну вільно правити", і в результаті "демократія США знаходиться під загрозою".

"Кращий спосіб провести наступ на владу Путіна і його соратників - з'ясувати незаконні і таємні фінансові потоки, які живлять їх операції. Настав час для удару у відповідь", - йдеться в її заяві.

Демократ уточнила, що за втручання в президентські вибори США в 2016 році вже звинувачені 26 росіян і 3 російські компанії, але "діюча адміністрація мало що зробила, щоб запобігти майбутнім атакам".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЖизнь из пробирки. Откуда берутся дети