RU

У КНДР через збільшення цін розстріляли екс-міністра фінансів

04.04.2011, 10:25
У КНДР через збільшення цін розстріляли екс-міністра фінансів - Фото
06e141d72ec4880bbb803af95c7c63ef.jpg

У КНДР через збільшення цін розстріляли екс-міністра фінансів
У КНДР за обвинуваченнями у шпигунстві і шкідництві страчені колишній Міністр шляхів сполучення Кім Ен Сам і екс-міністр фінансів Мун Іль Бон. Про це повідомила сьогодні велика сеульська газета "Чосон ільбо" з посиланням на північнокорейське джерело.

За цими даними, колишнього Міністра шляхів сполучення, що обіймав такий пост у 1998-2008 роках, стратили у зв'язку зі справою про вибух на одній із залізничних станцій у квітні 2004 року. Це було розцінено як диверсія щодо спецпоїзда лідера КНДР Кім Чен Іра, який повертався тоді з Китаю, - передає ІТАР-ТАРС.

Міністра звинуватили у зв'язку з цим у витоку секретної інформації. Маршрути і розклад поїздок лідера КНДР відомі тільки його персональній охороні і секретарям, а також главі відомства шляхів сполучення.

Колишній міністр фінансів, у свою чергу, був страчений у зв'язку з провалом грошової реформи у грудні 2009 року. Вона викликала велике невдоволення населення, призвела до збільшення цін і загострення товарного дефіциту. Раніше, як повідомляли у Сеулі, у цій же справі у квітні минулого року був розстріляний глава Планово-фінансового відділу ЦК Трудової партії Кореї Пак Нам Гі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини