RU

У Китаї заявили про покарання небажаючих лікуватися

30.01.2020, 11:28
У Китаї заявили про покарання небажаючих лікуватися - Фото
Фото: Xiong Qi/Xinhua/EPA

У провінції Хубей, яка більше за інших в Китаї постраждала від спалаху коронавірусу 2019 nCoV, ввели покарання за перешкоджання роботі медустанов. Про це йдеться в повідомленні департаменту громадської безпеки країни.

Притягуватимуть до кримінальної відповідальності ті особи, у яких виявлено зараження або підозра на захворювання, але вони відмовляються від карантину або лікування.

Можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності носії нового коронавіруу, якщо вони плюються в громадських місцях і навмисно поширюють вірус.

Будуть також каратися особи за навмисне заподіяння шкоди медперсоналу, напад на медперсонал, навмисне нанесення шкоди державній і приватній власності, публічну образу й залякування медиків.

Влада також заборонила приносити в медустанови похоронні вінки і спалювати жертовні гроші (традиційно в Китаї на похоронах палять паперові купюри, - ред.), розвішувати банери, загороджувати вхід в лікарні.

  • В кінці грудня 2019-го в Ухані підтвердили появу нового штаму коронавірусу 2019 nCoV, який викликає атипову пневмонію.
  • З 23 січня в містах провінції Хубей, вогнищі спалаху вірусу, почали вводити карантин. Режим відрізняється в залежності від рішень влади конкретного міста. В Ухані, зокрема. скасували рейси літаків, автобусів і поїздів.
  • 23 січня ВООЗ не стала оголошувати надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров'я на міжнародному рівні через спалах нового типу коронавірусу в Китаї.
  • 30 січня повідомлялося, що в Китаї за останню добу померли 38 осіб, інфікованих коронавірусом 2019 nCoV, загальне число жертв досягло вже 170 осіб.

Читайте хроніку LIGA.net: Новий коронавірус з Китаю: всі головні новини

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини