RU

У Китаї діти масово хворіють ящуром

20.10.2008, 10:10

У східному Китаї зареєстровано спалах масового захворювання вірусом ящура, внаслідок якого три дитини загинули, у 110 дітей виявлено симптоми зараження. Всі випадки захворювання зареєстровано в період з 1 по 17 жовтня в районі Цзяньоу провінції Фуцзян.

Як повідомляє телеканал "Вєсті" (РФ), 22 інфіковані дитини шпиталізовано. Влада провінції направила в провінцію Фуцзян на допомогу місцевим медикам вісім команд епідеміологів. "Дітям, причиною смерті яких став вірус ящура, було менше року, всі вони були з різних міст", - повідомляє китайське агентство Синьхуа з посиланням на представника МОЗ.

До вірусу ящура найбільше схильні маленькі діти. Захворювання супроводжується високою температурою, пузиристо-виразковим ураженням слизових оболонок ротової і носової порожнин. Вірус проникає в організм через слизові порожнини рота і пошкоджену шкіру. Інфікування людини відбувається переважно через сире молоко, отримане від хворої тварини. Минулою весною спалах захворювання забрав життя десятків людей по всій території Китаю. Перш ніж влада країни повідомила про те, що ситуацію вдалося взяти під контроль, зараження зазнали близько 24 тисяч осіб. Перший випадок зараження вірусом ящура було зареєстровано в березні поточного року в провінції Аньхой, яка найбільше постраждала від епідемії. Там жертвами ящура стали 26 осіб.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини