RU

У грузинських водах виявлено підводні човни Росії

11.08.2008, 12:35

На Очамчирській ділянці абхазьких акваторій грузинських територіальних вод мобілізовано підводні човни Російської Федерації. Крім того, вздовж ріки Інгурі, на контрольованій абхазькими бойовиками території стоять російські війська та важка техніка.

Разом з тим, за інформацією "Грузія online", у селах Гальського району, за домовленістю із миротворцями, у зоні безпеки розміщено абхазькі і російські військові формування. Як повідомляє джерело із Гальського району, звідти до цього часу виведено усіх військовослужбовців чеченської національності.


Водночас, за інформацією, що надходить, на Очамчирській ділянці абхазьких акваторій грузинських територіальних вод мобілізовано підводні човни Російської Федерації. Пасажирськими судами, які останнім часом часто пристають до берегів, контрольованих абхазами, вивозять членів сімей високопосадовців Абхазії.


Разом з тим, за даними порталу, вчора в Абхазію було введено контингент у складі 9 тис. осіб та понад 300 одиниць техніки, що є "порушенням як міжнародного права, так і всіх угод, що діють в абхазькій зоні конфлікту". "Тим часом, Грузія суворо дотримується всіх угод і в зоні безпеки розміщує лише поліцейські сили", - йдеться у повідомленні.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>

Обговорення військового конфлікту у Грузії на ЛІГА.Форум >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини