RU

У Грузії хочуть обмежити виїзд громадян в ЄС

11.05.2018, 11:50
У Грузії хочуть обмежити виїзд громадян в ЄС - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Підстави відмови для громадян Грузії в перетині кордону Грузії можуть бути розширені. Про це повідомляє Грузія онлайн.

Зміну передбачено законопроектом про порядок виїзду з Грузії, і в'їзду до Грузії громадян країни.

Згідно із законопроектом, якщо на прикордонному пункті Грузії буде встановлено, що громадянин Грузії їде в країну простору ЄС/ Шенген, з якої у Грузії режим безвізового пересування, йому може бути відмовлено в перетині кордону Грузії, якщо у нього немає: біометричного паспорта, виданого протягом останніх 10 років, і термін дії якого не менше трьох місяців до дня повернення в Грузію; зворотного квитка; діючої броні готелю/житлової квартири, або будь-якого іншого підтверджуючого документа і адреси, або адреси особи, яка приймає, легально проживає на території країни простору ЄС/Шенген, пасажирської страховки; документа, що підтверджує фінансове забезпечення поїздки.

"За поясненням ініціаторів законопроекту, прийняття проекту має на меті посилення превентивного механізму в рамках існуючих ресурсів, щоб скоротити витік в простір ЄС/Шенген громадян Грузії, які недобросовісно використовують можливість безвізової поїздки", - наголошується в повідомленні.

2 лютого за введення безвізового режиму для громадян Грузії проголосував Європарламент. 27 лютого ця становище схвалила Європейська рада.

1 березня в Брюсселі було підписано документи, необхідні для лібералізації візового режиму між ЄС і Грузією.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини