RU

У Грузії оголошено загальну мобілізацію

08.08.2008, 11:01

У Грузії оголошено загальну мобілізацію

У Грузії від ранку 8 серпня оголошено загальну мобілізацію сил резервістів. Про це вранці у спеціальному телезверненні на грузинському ТВ заявив Президент Грузії Михайло Саакашвілі.

"У Грузії оголошена і триває загальна мобілізація сил резервістів", - зауважив М. Саакашвілі, якого цитує ІА "Новини-Грузія".

Під час підготовки сил резервістів протягом останніх років було навчено і записано до резерву понад 100 тисяч людей. Підготовку проходили особи від 25 до 45 років.

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, грузинські війська ввійшли у Цхінвалі, бої тривають у південній частині міста. Битви в околицях південноосетинської столиці почалися за кілька годин по тому, як було досягнуто перемир'я і сторони домовилися про перемовини, які мали відбутися у п'ятницю за посередництва Росії. За даними російських інформагенцій, внаслідок обстрілу в Південній Осетії загинуло щонайменше 15 людей.

У центрі південноосетинської столиці почалися пожежі, горить будівля уряду невизнаної республіки. Місцеві мешканці ховаються у підвалах, багато будинків зруйновано. Командуючий змішаними силами за підтримки світу у зоні конфлікту Марат Кулахметов заявив, що грузинські ВПС здійснили удар по території Південній Осетії.

Досьє на Михайла Саакашвілі >>>

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини