RU

У Греції розпущено парламент

07.09.2009, 17:59

Президент Греції Каролос Папульяс підписав сьогодні указ про розпуск парламенту країни і проведення дострокових загальних виборів 4 жовтня. Від сьогодні в країні офіційно почалася передвиборча кампанія.

Як передає канал "Вести", Прем'єр-міністр Константінос Караманліс оголосив 2 вересня про своє рішення провести дострокові парламентські вибори під тиском головної опозиційної партії "Всегрецький соціалістичний рух". Вона дала ясно зрозуміти, що заблокує процедуру обрання нового Президента країни в березні 2010 року і таким чином спровокує дострокові парламентські вибори.

К.Караманліс вважає, що вже зараз необхідно приймати важкі рішення з економічної політики на наступний рік і не можна витрачати сили, чекаючи початку виборчої кампанії у лютому наступного року. "Потрібен уряд зі свіжим мандатом від народу, який виведе країну з кризи і забезпечить розвиток на стабільній основі", - наголосив Прем'єр.

На майбутніх виборах основна боротьба розгорнеться між правоцентристською партією "Нова демократія", очолюваною 53-річним К.Караманлісом, яка прийшла до влади в 2004 році і була переобрана у 2007 році, і партією "Всегрецький соціалістичний рух". Лідером останньої є 57-річний Георгіос Папандреу, колишній Міністр закордонних справ в уряді соціалістів і нинішній голова Соціалістичного інтернаціоналу.

Як показують останні опитування громадської думки, опозиційна партія може випередити на майбутніх виборах Нову демократію на 6,3-6,7%, однак К.Караманліс як лідер залишається більш популярним у народу, ніж Г.Папандреу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини