RU

У Facebook пояснили, коли перевірять політичну рекламу

29.03.2019, 13:11
У Facebook пояснили, коли перевірять політичну рекламу - Фото
Фото: depositphotos.com

Соціальна мережа Facebook анонсувала посилення правил політичної реклами напередодні травневих виборів до Європарламенту. Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Щоб попередити зловживання і втручання у вибори, всім рекламодавцям з Євросоюзу необхідно пройти процес авторизації в їх країнах - тільки так вони зможуть запустити рекламу, пов'язану з виборами до Європарламенту", - зазначив менеджер соцмережі Річард Аллен 29 березня.

За його словами, додаткові перевірки ідентичності та місця розташування рекламодавців повинні, "стати бар'єром для тих, хто думає використовувати рекламу для втручання у вибори з-за кордону".

Подібні заходи Facebook застосував на минулих недавно виборах в Канаді і Індонезії.

Аллен визнав, що ці заходи будуть недостатніми для повного викорінення маніпулюючого контенту. "Ми протистоїмо розумним, креативним і добре фінансованих противникам, які змінюють свою тактику, варто нам помітити зловживання", - підкреслив він.

Facebook вже неодноразово анонсував підготовчі заходи до виборів в Європарламент. Під час виборів повинен працювати новий віртуальний ситуаційний центр, куди буде стікатися інформація про можливі порушення і фейки.

Вибори до Європарламенту пройдуть в країнах Євросоюзу з 23 по 26 травня 2019 року.

19 березня повідомлялося, що з 15 березня рекламодавці в Україні повинні бути авторизовані для розміщення в Facebook рекламних повідомлень політичного характеру в країні.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини