RU

У Брюсселі відкрився осінній саміт Євросоюзу

29.10.2010, 09:30
У Брюсселі відкрився осінній саміт Євросоюзу - Фото
7efe3b2eff350ba9a103113bbdb3bbe3.jpg

У Брюсселі відкрився осінній саміт Євросоюзу

Протягом двох найближчих днів учасникам осіннього саміту Євросоюзу, який відкрився у Брюсселі, доведеться прийняти цілий ряд важливих рішень.

Як передає канал "Вести", передусім, учасники саміту розглянуть тему бюджету ЄС на майбутній рік. Поки ж серед учасників зустрічі немає єдності думок щодо того, чи потрібні поправки до бюджету, чи треба його скорочувати, або, навпаки, збільшувати.

Інше питання, яке буде порушуватися - чи потрібні зміни основоположному документові ЄС - Ліссабонському договору. Зокрема участники будуть вирішувати, що робити з країнами-членами, які порушують правила бюджетно-фінансової дисципліни держав Єврозони.

Також повідомляється, що саміт Євросоюзу прийняв представлений президентом ЄС Херманом Ван Ромпеєм план з посилення фінансового контролю і економічного управління в Євросоюзі. Про це повідомив у кулуарах зустрічі представник Євроради. Цей план є одним з центральних документів, який виносився на нинішній дводенний саміт. Він передбачає посилення контролю за дотриманням бюджетної дисципліни Євросоюзу аж до введення санкцій проти країн, що порушують базовий економічний документ ЄС - Пакт стабільності і зростання, який обмежує граничний обсяг дефіциту держбюджету країн співтовариства 3% їхнього ВВП, а держборгу – 60%.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини