У Британії проти шлюбів з примусу використовують ложку в трусах

13.07.2018, 15:33
У Британії проти шлюбів з примусу використовують ложку в трусах - Фото
20180410064744-9847

Ученицям в Лідсі роздають металеві ложки і радять покласти їх в нижню білизну, якщо вони запідозрять, що їх везуть за кордон для укладення шлюбу

У школі британського Лідса придумали спосіб запобігання шлюбів з примусу, 80% яких укладають з громадянками Великобританії за кордоном. Про це повідомляє ВВС.

Ученицям Кооперативній академії в Лідсі роздають металеві ложки і радять покласти їх в нижню білизну, якщо вони запідозрять, що їх везуть за кордон для укладення шлюбу.

У школі вважають, що коли металошукач в аеропорту спрацює, і дівчинку відведуть в сторону, щоб з'ясувати причину, вона зможе розповісти співробітникам безпеки, що відбувається.

За словами вчительки Харіндер Каур, 80% британських шлюбів з примусу укладають за кордоном, особливо під час літніх канікул.

Агентство відзначає, що в 2014 році у Великобританії набув чинності закон, згідно з яким примус до шлюбу став кримінальним злочином. Батькам в таких випадках загрожує до семи років ув'язнення.

Організація Thomson Reuters Foundation провела глобальне дослідження і склала рейтинг країн, в яких жінкам загрожує найбільша небезпека.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих