RU

У Британії 10% дітей зазнають домашнього насильства

03.12.2008, 17:05

Близько 10% дітей у Британії та інших розвинених країнах зазнають жорстокого ставлення в сім'ї, заявила група британських дослідників. До того ж тільки десята частина цих випадків стає предметом розгляду з боку поліції. Ще менше кількість прикладів, коли дітей, що зазнають насильства забирали у батьків або опікунів.

Як передає Бі-бі-сі, автори дослідження зазначають, що кожний рік у Великобританії подібного ставлення зазнає близько 1 млн. дітей. Щонайменше 15% дівчаток і 5% хлопчиків до 18 років хоч би одного разу в тій чи іншій формі зазнавали сексуального насильства. 5-10% дівчаток і 1-5% хлопчиків були зґвалтовані. Команда фахівців, що працювала над дослідженням, зазначає, що часто соціальні працівники не приймають рішень на користь того, щоб розлучити дитину з батьками і віддати його опікунам.

Нагадаємо, раніше Міністр України у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко закликав зупинити насильство в сім'ях. Так, понад 87 тис. людей, 77 тис. з яких - чоловіки, перебувають на обліку в органах внутрішніх справ за насильство в сім'ї. За даними досліджень, близько 95% постраждалих від домашнього насильства - жінки, а 75% - діти.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини