RU

У Білорусі кількість претендентів на президентський пост скоротилася до 17 осіб

27.09.2010, 16:50

У Білорусі до 17 осіб скоротилася кількість претендентів на пост Президента країни. Центрвиборчком сьогодні зареєстрував 17 з 19 ініціативних груп з висунення кандидатів у президенти, відмовивши двом маловідомим заявникам у реєстрації.

"Щодо процесу реєстрації, то він був настільки ліберальним, що навіть тим ініціативним групам, в яких були істотні недоопрацювання при формуванні передвиборчої команди, все ж було надано право брати участь у виборчій кампанії", - сказав секретар ЦВК Микола Лозовік, якого цитує ІТАР-ТАРС.

Відповідно до сьогоднішнього рішення ЦВК, серед зареєстрованих ініціативних груп - група нинішнього глави держави Олександра Лукашенка, опозиційних лідерів цивільної кампанії "Говори правду!" Володимира Некляєва, цивільної кампанії "Європейська Білорусь" Андрія Саннікова. Крім того, боротьбу за президентський пост продовжить замглави опозиційної Об'єднаної цивільної партії Ярослав Романчук, а також лідери партії Білоруський народний фронт Григорій Костусєв, Білоруської соціал-демократичної партії Микола Статкевич, глава Ліберально-демократичної партії Сергій Гайдукевич.

Збір підписів на підтримку осіб, що пропонуються до висунення кандидатами у президенти, пройде з 30 вересня по 29 жовтня. Самі вибори призначені на 19 грудня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини