Туск не впевнений в європейському майбутньому Польщі

04.08.2017, 10:48
Туск не впевнений в європейському майбутньому Польщі - Фото
Дональд Туск (фото - ЕРА)
Європейське майбутнє Польщі - невизначене. Таку думку президент Європейської ради Дональд Тускозвучив перед журналістами після вчорашнього допиту в прокуратурі країни у справі про Смоленську катастрофу 2010 року, пише Reuters.

В останні місяці польська влада вступила в період конфронтації з Брюсселем: ЄС вважає, що уряд країни "закручує гайки" в судовому, природоохоронному та медіа-секторах, Варшава ці звинувачення відкидає. Агентство відзначає, що бажання польських консерваторів розширити свій вплив і владу призвело до кризи у відносинах з Єврокомісією і розпалило найбільший внутрішній політичний конфлікт з дня виходу Польщі з соцтабору.

"Над європейським майбутным Польщі сьогодні навис знак питання. Я розумію емоції поляків, які стурбовані через суди або європейське майбутнэ країни. Є багато тем, де дії польського уряду виглядають суперечливими з точки зору всього ЄС, включаючи, іноді, Будапешт", - сказав Туск.

Туск також розкритикував уряд
Беати Шидло за продовження вирубки лісів Біловезькоъ пущі всупереч рішенню суду ЄС.

Читайте також: Польща про нові санкції США проти РФ: Сподіваємося, будуть ефективнішими

У березні 2017 року Туск закликав країни Євросоюзу об'єднатися і працювати на благо єдиної Європи, заявивши, що або ЄС буде єдиним, або його не буде взагалі.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю