RU

Турецький прем'єр назвав Ізраїль "терористичною державою"

19.11.2012, 15:59
Турецький прем'єр назвав Ізраїль
Фото: EPA

Прем'єр-міністр Туреччини Тайіп Ердоган назвав Ізраїль "терористичною державою". Цю заяву він зробив сьогодні на засіданні Євразійської ісламської ради в Стамбулі, - передає ІТАР-ТАРС.

"Я кажу: Ізраїль - терористична держава. Цим він і займається. Вони бачать себе людьми, які з народження володіють правами і свободами, але відмовляють у цьому праві палестинцям, сирійцям. Ми чекаємо, щоб міжнародні організації заявили про несправедливість, що коїться в секторі Газа", - сказав Ердоган.

Він висловив незадоволення тим, що "західні держави нічого не заявляють з приводу Гази, так як мова йде про Ізраїль". "Лідери, з якими ми вели переговори, кажуть, що Ізраїль використовує своє право на самооборону. Але ж саме він нападає! Це що за справедливість? Ті, хто асоціює іслам з тероризмом, закривають очі на масові вбивства мусульман і відвертаються від вбивств дітей в Газі", - вказав Ердоган.

Він заявив, що не довіряє ООН. "У відношенні Ізраїлю прийнято більше ста резолюцій, жодну з яких він до сьогоднішнього дня не виконав. Де санкції? Їх немає. Де справедливість?" - повторив прем'єр. "Що робить Рада безпеки ООН? Вона спостерігає і дає поради, а результату немає. Так навіщо ж була створена ця організація? Для підтримки миру. Але якщо ви не справляєтеся з цим завданням, то в чому сенс (існування ООН, - ред.)? " - запитав він.

Ердоган вказав, що в лавах ООН застосовуються подвійні стандарти у відношенні мусульман у всьому світі, і закликав визнати ісламофобію в якості злочину проти людяності. "Лідери п'яти держав (постійних членів СБ ООН) не можуть судити 7-мільярдне людство. Нехай скасують інститут постійного і тимчасового членства, нехай всі будуть постійними членами ООН", - наголосив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини