RU

Туреччина: Криза мігрантів - поворотний пункт в історії Європи

03.03.2016, 10:06
Туреччина: Криза мігрантів - поворотний пункт в історії Європи - Фото
Волкан Бозкир (фото: Анадолу)
Криза мігрантів є поворотним пунктом в історії сучасної Європи. Про це, виступаючи в Центрі Європейських досліджень Гарвардського університету на тему "Стан відносин Туреччина-ЄС", заявив турецький міністр у справах Євросоюзу Волкан Бозкир, пише агентство Анадолу.

За словами дипломата, якщо Європа не впорається з нинішньою кризою, Шенгенській системі "прийде кінець". Криза мігрантів - це "випробування на міцність для ЄС", заявив Бозкир, додавши, що ця криза є загрозою також для одного з основних досягнень Євросоюзу - можливості вільного пересування всередині ЄС.

"ЄС не виступає солідарно для вирішення кризи біженців", - підкреслив міністр, зазначивши, що політика відкритих дверей, запропонована Німеччиною, була підтримана навіть Францією, яка є близьким союзником ФРН.

За припущеннями Бозкира, якщо Європа "стане на шлях ворожнечі з іноземцями", це призведе до поглиблення кризи, яка стане "іспитом для людства і моралі".

Читайте також: ЄС виділив Туреччині 3 млрд євро на вирішення питання мігрантів

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини