RU

Туреччина готова до санкцій проти Франції

24.01.2012, 11:34
Туреччина готова до санкцій проти Франції - Фото
Фото: ЕРА
У заяві МЗС Туреччини наголошується, що ця подія показує, як така чутлива тема може стати інструментом внутрішньої політики Франції. "Схвалення законопроекту стало великою невдачею французької політики", - сказано в повідомленні міністерства, яке цитує ІТАР-ТАРС.

МЗС нагадав, що Сенат проігнорував думку своєї конституційної комісії, яка порахувала законопроект таким, що суперечить букві основного закону. "Великою безвідповідальністю є принесення в жертву багатосторонніх турецько-французьких відносин, які мають історичне коріння, на догоду внутрішньополітичному календарю. І абсолютно очевидно, хто за це відповідальний", - наголосив турецький МЗС.

Зовнішньополітичне відомство заявило, що, в разі ратифікації законопроекту президентом і вступу його в силу, Анкара "не відступить від вироблених раніше заходів" відносно Парижа. "Ті, хто думає, що ми занадто різко реагували на події або що наша відповідь залишиться на словах, просто не розуміють суті питання, Туреччину і турецьку націю. Ми не відмовимося від вживання заходів і продовжимо користуватися законним правом захищатися від необґрунтованих звинувачень", - вказав МЗС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини