30.10.2018, 10:24

Трамп вимагає доповідь про порушення РФ ядерного договору

Трамп вимагає доповідь про порушення РФ ядерного договору - Фото

У доповіді можуть бути пропозиції щодо нових санкцій проти Росії за недотримання договору РСМД

Реклама
Реклама

Президент США Дональд Трамп дав доручення ряду відомств підготувати доповідь щодо Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (РСМД) для Конгресу США. Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

Згідно з документом, Трамп доручив держсекретареві, а також главам міністерств оборони, фінансів, торгівлі і директору нацрозвідки "підготувати для Конгресу доповідь з питань виконання договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності".

Реклама

У заяві Білого дому особливу увагу звернено на порушення ядерного договору з боку Росії і осіб, які несуть за це відповідальність.

Передбачена також можливість введення додаткових санкцій проти РФ.

Дивіться також: В США успішно випробували нову ракету-перехоплювач - відео

В кінці 2017 року Трамп схвалив санкції проти РФ за порушення договору РСМД. 21 жовтня він прийняв рішення про вихід США з договору РСМД. Договір забороняє сторонам мати балістичні ракети наземного базування і крилаті ракети з радіусом дії від 500 до 5,5 тисячі кілометрів.

23 жовтня радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон повідомив, що США будуть продовжувати консультації з партнерами в Європі та Азії з питання виходу з договору з Росією про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

Читайте також: ООН відмовилася обговорювати проект Росії з ядерного договору

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама