Трамп шантажує демократів повним закриттям південного кордону США

28.12.2018, 16:27
Трамп шантажує демократів повним закриттям південного кордону США - Фото
Дональд Трамп (фото - Getty Images)

Або демократи "дають гроші" і підписують зміни до міграційного закону, або кордон з Мексикою закривається

Якщо демократи не "дадуть грошей" на будівництво стіни на кордоні з Мексикою і не проголосують за зміни до міграційного закону, Трамп повністю закриє південний кордон США. Про це президент Сполучених Штатів написав у Twitter.

За його словами, США щорічно втрачають понад $75 млрд від торгівлі з Мексикою в рамках угоди NAFTA, а якщо врахувати наркотрафік, то ця сума може зрости в рази. Саме тому, на думку Трампа, стіна або закриття кордону буде навіть "прибутковою справою".

Також президент закликав переглянути економічні відносини з південним сусідом. "Давайте повернемося у часи, коли NAFTA не було, коли наші компанії ще були в США, а не в Мексиці", - написав Трамп.

Дісталося від президента і іншим центральноамериканським країнам: "Гондурас, Гватемала і Сальвадор тільки забирають гроші у США, нічого не пропонуючи натомість. У них формується новий караван, а вони й пальцем не поворухнуть".

На думку Трампа, вирішити проблему може скорочення фіндопомоги цим країнам. "Це піде на користь США", - додав президент.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии