Трамп пропонував свою доньку Іванку на роль віцепрезидента США – Bloomberg

28.09.2020, 16:00
Трамп пропонував свою доньку Іванку на роль віцепрезидента США – Bloomberg - Фото
Дональд Трамп із донькою Іванкою (Фото: ЕРА)

Іванка Трамп сама сказала батькові, що призначити її кандидатом на пост віцепрезидента США – погана ідея, пише Рік Гейтс

Нинішній президент США  Дональд Трамп ще під час передвиборчої кампанії 2016 року обговорював питання висунення його дочки Іванки кандидатом на пост віцепрезидента країни замість  Майкла Пенса. Про це йдеться у книзі заступника голови передвиборчого штабу Трампа Ріка Гейтса, що має вийти у світ 13 жовтня, але вже опинилася в розпорядженні  Bloomberg.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За словами Гейтса, під час розмови, на якій були присутні серед інших Іванка та її чоловік Джаред Кушнер, Трамп нібито сказав: "Я думаю, це має бути Іванка. А як щодо Іванки як мого віцепрезидента?"

Після цього запанувала мовчанка, всі подивилися на Іванку, вона виглядала здивованою, пише автор книги. Гейтс думав, що Трамп не жартує і зазначив: "Усі в кімнаті знали його досить добре, щоб тримати язика за зубами і не сміятися".

"Він (Трамп. – Ред.) продовжував: "Вона кмітлива, розумна, красива, і люди будуть любити її!" – цитує Гейтс.

Читайте також: NYT пише, що Трамп 10 років не сплачував прибутковий податок. Президент США все заперечує

За словами автора книги, Трамп не любив політиків і над усе цінував лояльність, він відмовився від кількох кандидатур на пост віцепрезидента й одного разу нібито сказав: "Послухайте, мені не подобаються ці люди. Я думаю, це повинна бути Іванка".

Гейтс стверджує, що Трамп відступив після того, як до нього підійшла сама Іванка і сказала: "Ні, тату. Це погана ідея".

Представники Білого дому й Іванки Трамп, яка з чоловіком стала старшими радниками Трампа після того, як він обійняв посаду, відмовилися від коментарів.

  • Нинішній віцепрезидент Майкл Пенс обіймає посаду протягом усієї каденції Трампа і знову йде з ним на вибори, що мають відбутися в листопаді цього року. В Bloomberg вважають, що він став одним із найбільш лояльних помічників Трампа, якого демократи часто критикують за публічну похвалу президента.
  • Гейтс був заступником Пола Манафорта, який керував виборчою кампанією Трампа. В рамках справи про російське втручання у вибори в грудні 2019 року його було засуджено до трьох років умовно і 45 днів позбавлення волі з перервами за податкові та лобістські злочини. Манафорт отримав у сумі 7,5 років ув'язнення.

Читайте також: Трамп знову хоче, щоб Байден здав тест на наркотики перед або після дебатів

Марк Сировой
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы