RU

Трамп порівнював COVID-19 з грипом, але змінив свою думку. У США 5100 померлих

02.04.2020, 11:47
Трамп порівнював COVID-19 з грипом, але змінив свою думку. У США 5100 померлих - Фото
Дональд Трамп (Фото: ЕPA/Oliver Contreras)

Президент США Дональд Трамп  заявив, що коронавірус значно серйозніше, ніж сезонний грип. Раніше він сам порівнював COVID-19 з грипом. Про це повідомляє France24.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Трамп заявив на прес-конференції в Білому домі, що "багато людей" раніше припускали, що слід просто дозволити коронавірусу протікати так само, як і сезонному грипу: "Але це не грип".

Раніше президент США і сам говорив, що пандемію COVID-19 порівнюють з щорічним поширенням грипу, ставлячи під сумнів необхідність заборон на поїздки і заходи соціального дистанціювання, що впливають на економіку країни.

9 березня Трамп зазначив, що десятки тисяч американців щорічно помирають від грипу: "Нічого не закрито, життя і економіка тривають". Тиждень тому Трамп заявив, що, незважаючи на смерть в середньому близько 36 000 чоловік в рік від грипу, "ми ніколи не закривали країну від грипу".

Однак прогнози про те, що від коронаірусу в США загине не менше 100 000 чоловік, навіть якщо докласти зусиль щодо соціального дистанціювання, викликали зміни в поглядах Трампа: "Якби ми нічого не зробили, якби ми просто продовжили своє життя, ви б бачили, як люди вмирають в літаках, ви б бачили людей, які помирають в лобі готелю. Ви б бачили смерть всюди".

  • У кінці 2019-го в Ухані (КНР) почався спалах інфекції COVID-19: її викликає коронавірус SARS-CoV-2.
  • Станом на сьогодні в США зафіксовано найбільше число заражених коронавірусом - 215 417 випадків, 5119 - смертей, 8592 видужали.

Читайте також: В Алмати готуються до поховання жертв COVID-19: обраний спецполігон за містом

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини