RU

Томенко відвідав українських миротворців у Косово

24.11.2008, 11:11

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко в складі української делегації відвідав Косово, де ознайомився з місцеперебуванням спеціального миротворчого підрозділу МВС України.

Як повідомляє прес-служба М.Томенка, під час зустрічі з особовим складом миротворців в м. Гниляни політик сказав, що наша держава пишається тим, що "вони належно представляють Україну, гідно виконуючи миротворчі функції в Косово". Зокрема він відзначив високу професійність наших миротворців у правоохороні суспільного порядку і в підготовці нового національного поліцейського персоналу.

Також під час робочої поїздки передбачається участь заступника Голови Верховної Ради України в офіційній церемонії Медального параду і нагородження миротворчого персоналу МВС України в Косово.

Нагадаємо, в Косово перебуває спеціальний миротворчий підрозділ МВС України. 17 березня під час безладдя в цьому районі було обстріляно і атаковано гранатами співробітників МВС України, які перебувають у складі миротворчих сил ООН. У результаті 21 співробітник української міліції був поранений, один загинув.

Досьє на Миколу Томенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини