RU

Тбілісі звинувачує російські спецслужби в організації терактів

07.12.2010, 15:10
Тбілісі звинувачує російські спецслужби в організації терактів - Фото
5eba19ab219e2756f5cc15d9d7f1fb4f.jpg

Тбілісі звинувачує російські спецслужби в організації терактів
МВС Грузії оголосило про розкриття ряду терактів на території країни і звинуватило в їхній організації російські спецслужби.

Як передає радіо "Свобода", заступник Міністра внутрішніх справ Катерина Згуладзе заявила на спеціальному брифінгу, що вибух в офісі опозиційної Лейбористської партії 28 листопада, внаслідок якого загинула жінка і ще п'ятеро осіб дістали поранення, організований російськими спецслужбами, - як і вибух у районі Мухіані того ж дня, а також теракти, скоєні у різний час в американського Посольства і на залізниці на заході Грузії.

К.Згуладзе заявила, що у цій справі затримано шестеро осіб, зокрема - головний виконавець - житель Гальського району Абхазії Гогіта Арканія, який отримував вибухові речовини і завдання від офіцера російської армії Євгена Борисова, що проходить службу на території Абхазії.

Грузинські телеканали продемонстрували визнавальні свідчення Г.Арканії, а також кадри обшуку в його квартирі, де були вилучені вибухові речовини, детонатори і стрілецька зброя. Міністерство закордонних справ Грузії збирається найближчим часом проінформувати іноземні держави про розкриття терактів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини