RU

Італійську мафію підозрюють у зв'язках із сомалійськими піратами

21.06.2012, 09:02
Італійську мафію підозрюють у зв'язках із сомалійськими піратами - Фото
Фото: ЕРА
Спеціальний представник Європейського Союзу в районі Африканського Рогу Олександр Рондос заявив про можливі зв'язки італійської мафії з сомалійськими піратами. За словами дипломата, в даний час вивченням цих зв'язків займається спеціально створена експертна комісія, - передає радіо Свобода.

Розслідування почалося після публікації книги консультанта ООН, міжнародного фахівця з транснаціональної організованої злочинності Мішеля Кутузіса, в якій він стверджує, що італійські мафіозні клани, зокрема каморра з регіону Кампанія, калабрійська ндрангета і апулійська Священна об'єднана корона, в обмін на поставку зброї з арсеналів колишньої Югославії сомалійським польовим командирам, отримують від них дозвіл на скидання токсичних відходів в океан біля узбережжя Сомалі.

За оцінками міжнародного експерта-кримінолога, "щорічно тисячі тонн токсичних відходів скидаються в океан біля узбережжя Сомалі, Судану та Еритреї, прямо під носом у численних патрульних бойових кораблів".

Щорічний дохід італійських мафіозних кланів оцінюється в сотні мільйонів євро. Отримані таким чином злочинні доходи легалізуються потім через туріндустрію в Кенії й Танзанії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини