RU

"Та вони траву їстимуть": Путін про ігнорування КНДР санкцій

05.09.2017, 14:37
Володимир Путін (фото - EPA)

Президент Росії Володимир Путін заявив сьогодні на прес-конференції, що в Північній Кореї будуть "їсти траву", але не відмовляться від розробки ядерної зброї. Про це повідомляє УНІАН.

"Та вони, як я вчора сказав на зустрічі зі своїми колегами, траву їстимуть, розумієте? Але не відмовляться від цієї програми (ядерної, - ред.), якщо не будуть відчувати себе в безпеці", - сказав Путін.

За його словами, з Північною Кореєю потрібно вести діалог, вона не повинна мати побоювань за свою безпеку.

"Потрібно вести справу до діалогу між усіма зацікавленими сторонами. Потрібно, щоб у всіх учасників цього процесу, в тому числі у Північної Кореї, не було ніяких цих міркувань, які були б пов'язані з загрозою знищення, а навпаки, щоб усі сторони конфлікту стали на шлях співпраці", - зазначив Путін.

За словами президента РФ, Росія засуджує ці "вправи" з боку Північної Кореї, оскільки вони "носять провокаційний характер".

Він вважає, що "використання санкцій будь-якого роду в даному випадку вже є марним і неефективним".

Путін переконаний, що "за цих умов і в цій ситуації нагнітання військової істерії є абсолютно безглуздим", і це "тупиковий шлях".

Путін нагадав, у КНДР є й інші види зброї - артилерія і реактивні системи залпового вогню, проти яких безглуздо застосування протиракетної техніки

"За цих умов нагнітання військової істерії до доброго не доведе. Це все може призвести до глобальної планетарної катастрофи. І до величезної кількості людських жертв", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини