RU

Суд звільнив одну з учасниць Pussy Riot

10.10.2012, 14:44
Суд звільнив одну з учасниць Pussy Riot - Фото
Катерина Самуцевич перша ліворуч (фото - ЕРА)
Мосміськсуд підтвердив вирок учасницям Pussy Riot Надії Толоконниковій і Марії Альохіній, засудженим на 2 роки за хуліганство в Храмі Христа Спасителя. Катерині Самуцевич покарання змінено на умовне, вона звільнена з-під варти в залі суду, - передає канал Вісті.

Раніше Хамовницький суд Москви засудив учасниць панк-молебню до двох років позбавлення волі. Сьогодні Мосміськсуд розглядав касацію адвокатів дівчат. Суддя попередила Самуцевич, що якщо та порушить обмеження, накладені законом, то умовний термін може бути замінений на реальний.

Сьогодні в суді учасниці групи Pussy Riot заявили, що не вважають злочином свою витівку в Храмі Христа Спасителя. "Я не вважаю, що скоїла злочин. У цьому наша позиція сходиться. Вину в хуліганстві я не визнаю", - сказала Катерина Самуцевич.

За її словами, прийшовши в Храм Христа Спасителя, вона не збиралася ображати почуття віруючих і приносить свої вибачення тим, кого дівчата мимоволі образили. Вона зазначила, що з повагою ставиться до будь-якої релігії і до всіх віруючих. "Якщо ми мимоволі могли зачепити когось із віруючих своїми діями, ми приносимо свої вибачення", - сказала Самуцевич.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини