RU

Суд розпорядився блокувати "екстремістські" ролики Pussy Riot

30.11.2012, 12:54
Суд розпорядився блокувати
17c2960dc522b8e3a2c21bee2b7972e1.jpg

Замоскворецький суд Москви визнав екстремістськими і такими, що підлягають "фільтрації", тобто блокуванню, посилання на відеозапис панк-молебню "Богородиця, Путіна прожени" та інші кліпи групи Pussy Riot в LiveJournal, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

"Визнати інформаційні матеріали, розміщені в мережі інтернет, у тому числі на інтернет-сайтах www.pussy-riot.livejournal.com/8459.html, www.pussy-riot.livejournal.com/5164.html, www.pussy-riot .livejournal.com/5769.html, www.pussy-riot.livejournal.com/5497.html екстремістськими матеріалами. Обмежити доступ до вказаних відеоматеріалів шляхом додавання на прикордонному маршрутизаторі правил фільтрації ай-пі-адрес вказаних інтернет-ресурсів", - оголосила суддя Марина Мусімович.

На цих сторінках щоденника Pussy Riot в "Живому журналі", правильні адреси яких не містять "www", розміщені посилання на ролики на інших ресурсах, насамперед на YouTube, проте назва цього сайту в ході судового засідання не звучала, як і будь-яких інших.

Чотири ролика містять записи панк-молебню "Богородиця, Путіна прожени" в Храмі Христа Спасителя, за який були засуджені три учасниці Pussy Riot, а також ще трьох акцій групи: на Червоній площі, на даху спецприймальника в Москві і на даху тролейбуса.

Відеохостинг YouTube, на якому розміщені ролик "Богородиця, Путіна прожени" і три інших заборонених судом кліпи, має намір реагувати у відношенні цих матеріалів, тільки коли отримає офіційні папери від суду.

"На даному етапі ми можемо сказати тільки наступне: щоб компанія YouTube LLC могла прийняти рішення, вона повинна отримати копію рішення суду з url-адресами роликів, які визнані такими, що порушують закон", - повідомила представник російського офісу корпорації Google.


Відео: YouTube

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини