RU

Стросс-Кан звинувачує в своїх бідах людей Саркозі

28.04.2012, 15:25
Стросс-Кан звинувачує в своїх бідах людей Саркозі - Фото
Фото: ЕРА
Екс-голова МВФ Домінік Стросс-Кан стверджує, що сексуальним скандалом з його участю "диригували" його політичні супротивники, щоб перешкодити йому балотуватися в президенти Франції, - передає Бі-бі-сі.

Стросс-Кан відмовився від планів брати участь у передвиборній гонці після того, як в минулому році був звинувачений в згвалтуванні. При цьому він не стверджує, що історія з покоївкою нью-йоркського готелю Нафісатту Діалло була також результатом підготовленого сценарію.

"Можливо, я був політично наївний, але я просто не вірив, що вони підуть так далеко ... Я не думав, що вони зможуть знайти щось, що могло б мене зупинити", - сказав він. До подій травня 2011 року Домінік Стросс-Кан був основним претендентом від Соціалістичної партії на президентських виборах.

Хоча кримінальну справу стосовно нього і було припинено, проте він був змушений піти з поста голови МВФ і відмовитися від планів балотуватися в президенти Франції. Представники партії Саркозі раніше спростовували будь-які звинувачення в участі в змові проти Стросс-Кана.

Досьє на Домініка Стросс-Кана
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини