RU

Страйк в Греції супроводжується заворушеннями

19.10.2011, 15:05

Грецька поліція застосувала сльозогінний газ для розгону демонстрації протесту проти скорочень бюджету біля будівлі парламенту країни. Маніфестація була влаштована під час загального страйку, що охопив країну.

Життя в Греції в черговий раз завмерло, на цей раз на двоє діб: в країні проходить загальний дводенний страйк. Поліція використала гранати зі сльозогінним газом після того, як з боку демонстрантів полетіли пляшки із запалювальною сумішшю, - передає Бі-бі-сі.

На площі Синтагма біля будівлі парламенту в центрі Афін зібралося близько 70 тисяч людей, а по всій країні - більше 125 тисяч. Загальний страйк триватиме 48 годин. Повністю зупинився громадський транспорт, скасовані авіарейси, закриті магазини і офіси, не функціонують комунальні служби.

Греції необхідна додаткова допомога, щоб вона могла продовжувати виплачувати величезний державний борг, а ЄС і МВФ вимагають від неї ще більш жорстких бюджетних скорочень в обмін на черговий транш кредиту. Тим часом, в середу і четвер грецькі законодавці має проголосувати по двох законопроектах: про скорочення зарплат і пенсій бюджетникам, а також про підвищення податків і припинення дії колективних договорів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини