RU

Історики оприлюднили нові подробиці життя Шекспіра

27.11.2015, 12:19
Історики оприлюднили нові подробиці життя Шекспіра - Фото
Вільям Шекспір (фото портрета - the college solution.com)
Англійські археологи говорять, що розкопки на місці зруйнованого будинку Вільяма Шекспіра можуть пролити світло на деякі обставини його життя.

Вони з'ясували, що в резиденції Нью Плейс в Стретфорд-на-Ейвон, останньому місці проживання драматурга, було 20 кімнат. Серед них була велика кухня і пивоварня. Це свідчить, на думку експертів, про високий статус власника будинку, передає Бі-бі-сі.

Представник товариства Shakespeare Birthplace Trust Пол Едмондсон сказав, що Шекспір ​​був схожий на людину, яка воліла жити далеко від столиці, а в Лондон їздив у справах.

За його словами, будь-яка з останніх 26 п'єс могла бути написана в цьому будинку, в якому він прожив з 1597 і до кінця життя в 1616 році.

Будівля була зруйнована в 1759 році його тодішнім власником, якому не подобалася увагу до будинку з боку шанувальників Шекспіра.

Нагадаємо, в 2009 році була знайдена невідома п'єса Шекспіра. Довести, що опублікована анонімно в 1596 році п'єса "Правління короля Едварда III", належить перу Уїльяма Шекспіра, вдалося Брайану Вікерсу, досліднику творчості великого драматурга. Співробітник Інституту вивчення Англії при університеті Лондона, використовуючи програму по виявленню плагіату, встановив, що лексика, що використалася автором п'єси, збігається з лексикою, характерною для ранніх творів Вільяма Шекспіра.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини