RU

США зайшли занадто далеко у справі шпигунства, - Джон Керрі

01.11.2013, 12:17
США зайшли занадто далеко у справі шпигунства, - Джон Керрі - Фото
Джон Керри (фото - ЕРА)
Держсекретар США Джон Керрі визнав, що Сполучені Штати зайшли занадто далеко в галузі здійснення програм електронного стеження. Він заявив про це учасникам конференції в Лондоні, спілкуючись з ними по відеозв'язку.

Керрі виступив на підтримку шпигунства в боротьбі з тероризмом. Разом з тим він визнав, що в цій справі необхідна стриманість. Держсекретар США зазначив, що він сам і президент Барак Обама були здивовані повідомленнями про широкомасштабне прослуховування телефонних розмов з боку Агентства національної безпеки.

За його словами, це був технологічний процес - робота в цій області була поставлена ​​на автомат і через це опинилася поза увагою адміністрації США. Керрі додав, що Обама має намір провести ретельний перегляд цих програм, щоб не допустити будь-яких порушень.

Повідомлення про шпигунство з боку Агентства національної безпеки, засновані на матеріалах, наданих колишнім контрактником американських спецслужб Едвардом Сноуденом викликали обурення багатьох союзників Сполучених Штатів по всьому світу.

Джерело: Радіо Свобода
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини