RU

США визнали Ніколаса Мадуро президентом Венесуели

06.06.2013, 09:43
США визнали Ніколаса Мадуро президентом Венесуели - Фото
Джон Керрі та Еліас Хауа (фото - ЕРА)
Адміністрація США вперше публічно назвала Ніколаса Мадуро президентом Венесуели, таким чином визнавши його перемогу на квітневих дострокових виборах.

Цей жест примирення, що символізує, мабуть, готовність Вашингтона до подолання затяжного періоду різкій напруженості в двосторонніх відносинах з Каракасом, зробив у середу держсекретар США Джон Керрі. Він провів у рамках сесії Генеральної асамблеї Організації американських держав в Антигуа (Гватемала) зустріч з міністром закордонних справ Венесуели Еліасом Хауа.

"Я хочу подякувати міністру закордонних справ, я хочу подякувати президенту Мадуро за те, що вони зробили крок до проведення тут зустрічі на полях цієї конференції. Я вважаю, що це дуже важливий крок", - заявив Керрі. За його словами, США і Венесуела налаштовані на поліпшення двосторонніх відносин. "Ми сьогодні обидва погодилися з тим, що хотіли б бачити, щоб наші країни знайшли шлях вперед, встановили більш конструктивні та позитивні відносини", - сказав голова зовнішньополітичного відомства США.

Керрі також висловив надію на те, що США і Венесуела зможуть вже найближчим часом розглянути питання про відновлення двосторонніх дипломатичних відносин до посольського рівня. В останні пару років через великі політичні розбіжності США і Венесуела підтримують відносини на рівні тимчасових повірених у справах.

Джерело: канал Вісті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини