RU

США відновлюють експорт нафти

12.10.2012, 14:35
США відновлюють експорт нафти - Фото
Фото: ЕРА
Після тривалої перерви в кілька десятиліть США відновлюють експорт нафти, - передає ІТАР-ТАРС.

Згідно з інформацією лондонської газети Financial Times, такі найбільші світові енергетичні корпорації, як ВР, Royal Dutch Shell, а також провідна компанія по торгівлі нафтою Vitol подали заявки в уряд США на отримання ліцензій на експорт видобутої на території країни нафти. "Йдеться про великі партії", - підкреслює видання.

"Зараз обсяги видобутку нафти в США досягли пікового показника з 1995 року, - відзначає газета. - Збільшення виробництва досягнуто в першу чергу за рахунок застосування новітніх технологій, що дозволяють видобувати нафту з родовищ, які раніше розглядалися як нерентабельні".

При цьому видання вважає, що "експортний потік нафти зі Сполучених Штатів призведе до падіння на неї цін в інших регіонах світу". Поновлення США експорту нафти відображає нову ситуацію, що створюється на найбільшому світовому енергетичному ринку. Так, в 2011 році вперше з 1949 року США експортували більше продуктів переробки нафти, ніж імпортували їх. У поточному році, за підрахунками міністерства енергетики США, перевищення добового експорту товарів нафтової перегонки над їх імпортом складе 350 тис. барелів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини