RU

США обурені словами Зюганова про смерть посла в Лівії

19.09.2012, 16:16
США обурені словами Зюганова про смерть посла в Лівії - Фото
9fddcc340d6592d315ed695f463874ba.jpg
Влада США висловила обурення записом в Twitter лідера російських комуністів Геннадія Зюганова про смерть американського посла в Лівії. У КПРФ заявляють про технічну помилку і труднощі перекладу, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

"Американського посла в Лівії розстріляли, як останню собаку. Це був головний спеціаліст з лівійської революції. Він отримав те, що посіяв", - йдеться в повідомленні, яке з'явилося в акаунті Зюганова 17 вересня.

Посол Крістофер Стівенс загинув в результаті нападу на американське консульство в місті Бенгазі на сході Лівії. Жителів Бенгазі обурив фільм Невинність мусульман, що з'явився в інтернеті, який, на їхню думку, ображає пророка Мухаммеда.

Передбачається, що Стівенс помер від отруєння чадним газом, оскільки, як раніше повідомлялося, в американського посла не потрапило жодної кулі.

Прес-секретар Зюганова Олександр Ющенко вже сказав, що сталася технічна помилка при цитуванні слів голови партії, сказаних на внутрішній нараді. За словами Ющенка, йшлося про те, що американська політика втручання в справи країн Близького Сходу та Північної Африки бумерангом повертається до них.

"Сталася якась не зовсім професійна редакція, яка призвела до двоякого тлумачення. Далі вже включаються складності перекладу, фразеологічна фраза "як собака" в будь-якому словнику означає "нелюдяно", "жорстоко", - підкреслює Олександр Ющенко.

Раніше джерела у Вашингтоні повідомили, що з висловлюванням Геннадія Зюганова вже ознайомилися і в адміністрації США, і в держдепартаменті, а після листопадових президентських виборів йому слід очікувати "гранично жорсткої реакції".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини