США вітають рішення ЄС щодо Грузії

02.09.2008, 14:05

Білий дім заявив, що на екстреному самміті лідерів країн ЄС було продемонстровано, що "ЄС та США єдині, наполягаючи на територіальній цілісності, суверенітеті та відродженні". "Ми згодні з ЄС у тому, що угоду із шести пунктів про припинення вогню має...

Білий дім заявив, що на екстреному самміті лідерів країн ЄС було продемонстровано, що "ЄС та США єдині, наполягаючи на територіальній цілісності, суверенітеті та відродженні".

"Ми згодні з ЄС у тому, що угоду із шести пунктів про припинення вогню має бути виконано, і згодні із закликом ЄС, що російські сили мусять бути відведені на ті лінії, на яких вони перебували до початку конфлікту", - заявив Білий дім.

"Ми згодні з ЄС, що важливим є доведення до кінця механізмів міжнародного моніторингу, як до цього закликає п'ятий пункт угоди, і відповідно, заміна російських "додаткових заходів безпеки" на прилеглих до Південної Осетії територіях", - зазначили США.

У заяві також йдеться про те, що США приєднується до заклику ЄС інших країн, щоб вони не визнавали незалежність самопроголошених регіонів Грузії, - повідомляє "Civil.ge".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования