RU

США показали дані про смерті за три місяці національної вакцинації від коронавирусу

17.03.2021, 08:36
США показали дані про смерті за три місяці національної вакцинації від коронавирусу - Фото
Вакцина BNT162b2 від Pfizer-BioNTech (фото – ЕРА)

За тримісячний термін антиковід-вакцинації у США з населенням майже 329 млн осіб введено >109 млн доз. За цей період отримано 1913 повідомлень про смерть серед тих, хто отримав вакцину, але це не означає, що летальний результат настав через введення препарату: система VAERS реєструє всі побічні ефекти і те, що може бути побічним ефектом.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Така кількість смертей в період з 14 грудня 2020 до 15 березня 2021 року – це 0,0018% тих, хто отримав дозу, тобто одна на 57 000 осіб. (В середньому в США помирає ~ 7500 осіб на день).

Дивіться відео: Я из LIGA.net. Вакцинировался "индийским шмурдяком" от COVID-19

Фахівці Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC) і Управління з саннагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) розслідують кожен випадок не тільки смерті, а й будь-якого серйозного явища, що настало в той чи інший термін після введення дози.

Огляд доступної клінічної інформації, включно з свідоцтвами про смерть, даними розтину і медичної історії людей, не виявив жодних доказів, що вакцинація сприяла смерті.

ДОВІДКА. VAERS – система повідомлень про побічні ефекти вакцин. Пасивна система звітності з раннього попередження для виявлення можливих проблем з безпекою вакцин, ліцензованих в США: люди надсилають звіти про свій досвід. Створена 1990 року, управляється CDC і FDA. VAERS приймає й аналізує звіти про будь-які можливі побочки після вакцинації; будь-хто може повідомити про небажане явище, навіть якщо не зрозуміло, що викликало проблему – вакцина чи щось інше.

"Вакцини від COVID-19 безпечні та ефективні. Мільйони людей у США отримали дози – і ці вакцини проходять і будуть проходити найінтенсивніший моніторинг безпеки в історії країни", – підкреслили в CDC.

Центри рекомендують зробити щеплення від COVID-19, щойно з'являється можливість.

Читайте також: Після дози AstraZeneca госпіталізації різко впали: дані з Британії

Ці інформаційні бюлетені CDC/FDA – регулярні, як і докладні звіти про побочки і можливі побочки. Аналогічні статистичні дані збирають у всіх розвинених країнах і роблять їх публічними, чим користуються антивакцинатори, які маніпулюють масивами даних для введення людей в оману.

CDC також уточнили, що анафілаксія після щеплення від COVID-19 зустрічається рідко та спостерігається в США (на підставі повідомлень в VAERS) приблизно у 2-5 осіб на 1 000 000 вакцинованих.

  • У США щеплять від ковіда препаратами Pfizer-BNT, Moderna і, віднедавна, Johnson&Johnson. У країні мають намір протягом місяця після підтвердження безпеки зареєструвати і препарат Oxford-AstraZeneca.
  • Ефект від вакцинації серед медиків Британії: дані на березень 2021 року про захищеність перехворілих і щеплених.
  • В Україні змінюють схему вакцинації препаратом CoviShield від коронавірусної хвороби, щоб охопити і вберегти від госпіталізації/смертей максимальну кількість людей.

Евгений Пилипенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини