RU

США обіцяють не покидати Україну

15.12.2009, 10:38

США повинні продовжувати активну участь у становленні "молодих демократичних держав", таких як Україна, Грузія і Косово. Таку думку висловила Держсекретар США Хілларі Клінтон.

"Коли відбуваються демократичні зміни, ми не можемо дозволити собі бездіяльність. Замість цього ми повинні продовжувати підтримувати нові неурядові організації та демократичні інститути" - зазначила Х.Клінтон, яку цитує ПРАЙМ-ТАРС.

"Молоді демократії, такі як Ліберія, Східний Тімор, Молдова і Косово, потребують нашої допомоги для досягнення прогресу в охороні здоров'я, освіті і національному добробуті. Ми не повинні залишатися осторонь від становлення демократії в Україні та Грузії, які досягли демократичного прориву на початку десятиріччя, але переживали труднощі у збереженні і розвитку досягнень через влив внутрішніх і зовнішніх чинників", - зазначила Держсекретар.

Вона наголосила, що США "стоять напоготові", щоб у рамках двосторонніх зв'язків або через міжнародні інститути надавати урядам цих країн допомогу "в боротьбі з корупцією і підготовці сил поліції і державних службовців".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини