RU

США не дали $2 млн на офіс ООН під керівництвом росіянина

27.06.2018, 13:44
США не дали $2 млн на офіс ООН під керівництвом росіянина - Фото
Володимир Воронков (фото - прес-служба ООН)

США відмовилася робити членський внесок на суму $2 млн до бюджету Контртерористичного управління ООН, яке вже рік очолює російський чиновник Володимир Воронков. Про це повідомив Reuters чиновник з Вашингтона, який побажав залишитися невідомим.

Управління заснували 15 червня 2017 резолюцією Генасамблеї, а через тиждень Воронкова призначили заступником генсека ООН в цій структурі.

Таке рішення Вашингтона, пише агентство, стало черговим кроком адміністрації президента США Дональда Трампа з урізання фінансування діяльності ООН, якщо та не піде на серйозні реформи.

Як уточнило джерело, демарш США пов'язаний з рішенням Воронкова зробити дебютну конференцію Управління по контртероризму закритою для профільних неурядових організацій. Коли чиновника з Вашингтона запитали безпосередньо - пов'язане рішення з тим, що главою структури є росіянин, той відповів, що так, "це має значення".

У Воронкова на запит Reuters поки нічого не відповіли.

Читайте думка: Дональд Трамп і розкол Заходу

За словами також анонімного топ-чиновника з ООН, причина того, що дводенне засідання буде закритим, - в обміні глав контртерористичних структур "безліччю секретної інформації".

Минулого тижня США вийшли з Ради ООН з прав людини.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини