RU

США категорично відкинули особисті заклики Каддафі до Обами

07.04.2011, 10:40
США категорично відкинули особисті заклики Каддафі до Обами - Фото
b551d2c68d4ae4030da3c483a2aeaade.jpg

США категорично відкинули особисті заклики Каддафі до Обами

Сполучені Штати категорично відкинули особисті заклики Муаммара Каддафі (на фото) до Президента Барака Обами.

"Каддафі знає, що він повинен зробити", - заявила Держсекретар США Хілларі Клінтон, коментуючи лист лівійського лідера. У трьохсторінковому листі на ім'я Б.Обами, якого лівійський лідер називав "син наш", полковник М.Каддафі закликав Президента США припинити "несправедливу війну проти маленького народу країни", що розвивається, - передає Бі-бі-сі.

Лівійський лідер повідомляв, що військова кампанія завдала його країні не стільки фізичну, скільки моральну втрату. До того ж М.Каддафі вітав відмову США від участі у бойових операціях у Лівії. Американські літаки, здійснивши близько 600 бойових вильотів, більше не завдають ударів по лівійських цілях. Незважаючи на це, американці продовжують заправляти у небі бомбардувальників і винищувачів союзників.

У відповідь на пряме звернення М.Каддафі до Президента США прес-секретар Білого дому заявив, що від лівійського лідера потрібні не слова, а дії. У свою чергу глава американського зовнішньополітичного відомства Х. Клінтон дав зрозуміти, що поступок не буде. "Я не думаю, що існують якісь загадки щодо того, що ми чекаємо від Каддафі", - заявила Х.Клінтон.

Держсекретар заявила, що лівійський лідер повинен оголосити перемир'я, його сили повинні покинути міста, взяті ціною багатьох людських життів, а сам М.Каддафі повинен відмовитися від влади і покинути Лівію.

Барак Обама: біографія та добірка новин>>>
Муаммар Каддафі: біографія та добірка новин>>>
Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини