12.04.2018, 14:49

Справа Скрипаля: ОЗХЗ підтвердила висновки про тип токсину

Справа Скрипаля: ОЗХЗ підтвердила висновки про тип токсину - Фото

Організація із заборони хімічної зброї не назвала речовину "Новачком", але погодилася з висновками Великобританії

Реклама
Реклама

Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) підтвердила висновки Сполученого Королівства про тип нервово-паралітичної речовини, використаної під час замаху на колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочку в Солсбері. Про це повідомляє  ВВС.

Організація не назвала речовина "Новачком", але погодилася з висновками Великобританії.

За інформацією АР, представник ОЗХЗ підтвердив висновок Британії про те, що колишній шпигун і його дочка були отруєні нервово-паралітичною речовиною.

У звіті говориться, що організація "підтверджує висновки Сполученого Королівства, що стосуються ідентифікації токсичного хімікату, який використовувався в Солсбері". Відзначається, що хімічна речовина була "з високим ступенем чистоти".

У звіті не згадується "Новачок", але кажуть, що детальна формула токсину міститься в секретній частині звіту.

4 березня 2018 року в британському місті Солсбері був отруєний раніше засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона Сергій Скрипаль. Разом з ним постраждала дочка Юлія. У поліції заявили, що росіяни отруєні речовиною нервово-паралітичної дії "Новачок", яку розробляли в СРСР і РФ. Крім них в інциденті постраждала 21 людина.

Лондон звинуватив Кремль в інциденті і організував скоординовану відповідь союзників і партнерів. Кремль назвав звинувачення "провокацією".

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама