RU

Спецназ взяв під охорону телецентр Тбілісі. Опозиція збирає людей

09.04.2009, 12:28

Охорона будівлі громадського телебачення Грузії посилена спецназом МВС. Тим часом перед будівлею починають збиратися прихильники опозиції. Паралельно опозиція збирає своїх прихильників перед стадіоном "Динамо", держуніверситетом і станцією метро "Авлабар".

За інформацією газети "Взгляд", для запобігання можливим ексцесам з ініціативи організаторів мітингу з числа добровольців сформовано спеціальні групи, які будуть одягнуті у жилети червоного кольору з написом "Прощавай!". Ці групи будуть стежити за порядком на мітингу. У спеціальну форму будуть одягнуті і представники омбудсмена Грузії, які збираються стежити за перебігом мітингу і реагувати на будь-які факти порушення прав людини.

У ці хвилини на проспекті Руставелі вже йде підготовка до мітингу, встановлено трибуну, а також два намети - медпункт і прес-центр. На одному з них напис - "Міша, не відкуси нам краватку!".

Нагадаємо, 2 квітня поліція із застосуванням сили розгромила у Батумі акцію опозиції "Для справедливої Грузії", яка була присвячена закликам вийти на вулиці 9 квітня і вимагати відставки Президента М.Саакашвілі.

Грузія: внутрішньополітичне протистояння: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини