RU

Спека в Скандинавії: Норвегія побила температурний рекорд

29.07.2019, 11:30
Спека в Скандинавії: Норвегія побила температурний рекорд - Фото
Погода (фото - depositphotos.com)

Скандинавські країни зіткнулися з аномальною спекою у вихідні, в зв'язку з цим, в Норвегії навіть був побитий температурний рекорд, встановлений в 1970 році. Про це повідомляє TheLocal.

Як заявляє видання з посиланням на метеорологічну службу Норвегії, на півночі країни, в Лаксфорсе, в суботу, температура піднялася до 35,6 градусів за Цельсієм, побивши національний рекорд, встановлений в 1970 році в Несбіене.

У суботу, в 20 різних місцевостях на півдні Норвегії, метеорологи зафіксували "тропічні ночі", що означає, що температура в цих місцях трималася вище 20 градусів протягом всієї ночі.

На вихідних також і Швеція зазначила температурний рекорд, встановлений в 1945 році, досягнувши позначки - 34,8 градуса за Цельсієм.

У Швеції, Норвегії та Фінляндії були видані теплові попередження, а фінська поліція навіть попередила автомобілістів про лосів, які все частіше переходять дороги в пошуках води.

Всесвітня метеорологічна організація прогнозує, що атмосферні потоки будуть транспортувати тепло від Європи до Гренландії, що "призведе до високих температур і, як наслідок, до танення".

Раніше Європейське космічне агентство показало знімок аномальної спеки в Європі.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини