Спека в КНДР знищує врожаї, країні загрожує голод - експерти

10.08.2018, 13:43
Спека в КНДР знищує врожаї, країні загрожує голод - експерти - Фото
Поле

25 млн населення і без того страждають від недоїдання, і ця ситуація може значно погіршитися, йдеться в заяві гуманітарної органіазціі

Аномальна спека, яка встановилася на Корейському півострові, призводить до загибелі врожаю рису, кукурудзи та інших культур в полях, і може стати причиною "катастрофічних наслідків" для населення КНДР. Про це попередила прес-служба Міжнародної федерації товариств Червоного хреста і Червоного півмісяця, пише т Reuters.

Найбільша в світі мережа допомоги в разі стихійних лих попередила про ризик "повномасштабної кризи продовольчої безпеки" в цій ізольованій країні. Тривожна ситуація, пишуть в організації, посилюється міжнародними санкціями.

На більшій частині Північної Кореї з початку липня не було ніяких опадів. Температура по всій країні встановилася далеко за 30°С, підвищуючи до 39 градусів за Цельсієм.

Дощ синоптики обіцяють не раніше середини серпня.

"Це поки ще не класифікується як посуха, але рис, кукурудза та інші культури вже в'януть на полях. Ми не можемо і не повинні допустити, щоб ситуація стала повномасштабною кризою", - сказав програмний менеджер організації в Пхеньяні Джозеф Муямбуіт.

Федерація надає допомогу північнокорейському Червоному хресту в підтримці майже 14 тисяч найуразливіших людей з груп ризику. Уже розгорнуто групи реагування на надзвичайні ситуації та 20 водяних насосів для зрошення полів в найбільш постраждалих районах.

Голод в КНДР в середині 1990-х років забрав життя до трьох мільйонів чоловік.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить