RU

Співака Григорія Лепса в США підозрюють у зв'язках з мафією

31.10.2013, 09:54
Співака Григорія Лепса в США підозрюють у зв'язках з мафією - Фото
Григорій Лепс (фото - gr-leps.ru)
Міністерство фінансів США наклало санкції ще на шість осіб і чотири компанії, пов'язані, за даними американської влади, з так званим "Братським колом", який вони характеризують як "євразійський злочинний синдикат". Серед них - російський співак Григорій Лепс.

За інформацією американського мінфіну, ці особи пов'язані з Владиславом Леонтьєвим і Гафуром Рахімовим, які, за словами влади США, є ключовими членами "Братського кола". Вони підпали під американські санкції 23 лютого 2012 року.

Нинішні санкції спрямовані "проти фізичних осіб і компаній в Європі, Азії і на Близькому Сході, які працюють на Леонтьєва та Рахімова". Тепер список членів і спільників "Братського кола" в мінфіні складається з 28 осіб. Їм закрито в'їзд до США, американським громадянам забороняється укладати з ними угоди, а їх авуари в американській юрисдикції заморожуються.

Лепс підозрюється американською владою в тому, що він перевозив гроші для Леонтьєва.

"Братське коло" входило до числа п'яти транснаціональних злочинних організацій, що зробилися об'єктами американських санкцій. Інші - це італійська "Каморра", японська якудза, мексиканська "Лос Сетас" і латиноамериканська МС-13.

Лепс в 2013 році зайняв друге місце в рейтингу найбагатших російських музикантів, складеному журналом Forbes. Його дохід за 2012 рік склав, за інформацією видання, $15 млн.

За матеріалами Російської служби Бі-бі-сі
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини