RU

Соратниці Аделаджі за шахрайство дали сім років в'язниці

17.07.2012, 14:39
Соратниці Аделаджі за шахрайство дали сім років в'язниці - Фото
Сандей Аделаджа
Деснянський райсуд Києва засудив засновницю приватного підприємства Грант, яке пов'язують із церквою Посольство Боже, Ірину Данильченко до семи з половиною років в'язниці.

Як повідомляє Сегодня, Данильченко, яка зараз перебуває на шостому місяці вагітності, визнали винною в шахрайстві. Жінка брала у прихожан церкви пастора Сандея Аделаджі гроші для інвестицій в будівництво. Потерпілі в цілому вклали приблизно $1 млн. В кінцевому підсумку ні грошей, ні права власності на бажану нерухомість віруючі так і не отримали.

Інтересу до справи додає факт, що спочатку по ньому проходив як обвинувачений Аделаджа, але пізніше його перевели у свідки. "Коли Ірину закрили в СІЗО, вона дала свідчення, що 30% прибутку віддавала Сандею, і саме він дав їй розпорядження створити Грант. Зізнання є і в письмовій формі, і на відео. Тоді він був обвинуваченим. Потім, коли її випустили на підписку , показання вона поміняла, і його перевели у свідки", - розповідає адвокат потерпілих від афери Кінгз Кепітал Іван Боднарук.

"Очікувалося, що на останніх засіданнях вона його (Данильченко Аделаджу - ред.) видасть, але в заключному слові вона нічого з цього приводу не сказала", - зазначив захисник.

Нагадаємо, сам пастор Сандей Аделаджа запевняє, що до Гранту не має відношення, та й у справі Кінгз Кепітал, яка нібито ним курирувалася, його обмовили. Відносно шести представників Кінгз Кепітал було порушено кримінальну справу. За даними МВС, ці особи протягом 2006-2008 рр. шляхом шахрайства, під виглядом високоприбуткової діяльності цієї компанії, заволоділи коштами громадян в особливо великих розмірах. У справі визнані потерпілими 618 осіб, яким заподіяно матеріальну шкоду на суму понад 52 млн.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини