RU

"Sony" відкликає 440 тисяч ноутбуків Vaio через брак

05.09.2008, 10:09

Компанія "Sony", відкликає 440 тисяч ноутбуків Vaio у всьому світі, в зв'язку із браком, який може викликати перегрівання комп'ютера. Брак виявлено у 19 моделях Vaio серії TZ, зроблених між травнем 2007-го і липнем 2008 року. Відкликання не стосується моделей, що продаються у Великобританії.

Як повідомляє Бі-бі-сі, за словами представників "Sony", дроти всередині ноутбука розташовані близько до згину, і брак у мікросхемі, що контролює параметри екрану, також може спричинити перегрівання. Згідно із даними компанії, певна кількість користувачів ноутбука внаслідок браку одержали опіки.

Всього 373 тисячі ноутбуків Vaio продано у 48 країнах світу, причому в одній тільки Японії - 67 тисяч. "Sony" просить кожного власника комп'ютера, що підпадає під відкликання, зателефонувати у представництво компанії для організації інспекції і, якщо буде необхідно, ремонту. За словами представника "Sony" у Британії, "повідомлень про подібні інциденти із продуктом, проданим у Сполученому Королівстві не надходило, отже відкликання не знадобиться".

Усього до компанії надійшло 209 заяв про перегрів ноутбуків. У семи випадках користувачі обійшлися легкими опіками.

2006 року найбільші виробники ноутбуків, такі як "Dell", "Hitachi", "Apple", "Lenovo" і "Toshiba", були змушені відкликати 9,6 мільйонів батарей "Sony", що використовуються у їхніх комп'ютерах, оскільки з'ясувалося, що за певних умов, вони перегріваються і можуть загорітися.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини