RU

Сомалійські пірати захопили чергове судно

11.11.2008, 11:43

Чергове судно захопили пірати біля берегів Сомалі. Корабель належить Норвезькій компанії.

Як передає "Ехо Москви", цього разу пірати захопили танкер компанії, яка спеціалізується на перевезенні рідких хімікатів. Скільки членів екіпажу потрапили у полон і ким вони є за національністю наразі невідомо.

Останнім часом сомалійські пірати стали набагато активнішими: з початку цього року в Аденській затоці пірати напали на понад 60 суден. А танкер з хімікатами є 27 кораблем, який злочинці захопили. Зараз біля берегів Сомалі перебувають військові кораблі США і російський вартовий корабель "Безстрашний", але, незважаючи на це пірати продовжують свою діяльність.

Минулої п'ятниці було захоплено датське судно, екіпаж якого складається в основному з російських моряків. Крім цього, у полоні в морських розбійників досі знаходиться український суховантаж "Faina". Напередодні Євросоюз схвалив загальноєвропейський план із забезпечення безпеки морського транспорту, що перебуває у плаванні біля берегів Сомалі. Угоду про початок розгортання місії було підписано представниками оборонних відомств членів ЄС під час зустрічі у Брюсселі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини