RU

Сомалійські пірати різко знизили розмір викупу за українське судно

07.10.2008, 18:29

Сомалійські пірати, які утримують у своїх руках українське судно "Faina" з вантажем танків та іншої зброї, заявили, що збираються значно знизити розмір викупу за нього - з колишніх 20$ млн. до 8$ млн. У разі невиконання цієї вимоги, відзначили загарбники судна, вони вб'ють усіх членів екіпажу.

Водночас, за повідомленнями, що надійшли раніше, один із ватажків піратів сказав, що всі спроби звільнити судно і екіпаж у стилі "операції коммандос" приречені на провал, оскільки вони готові дати відсіч. "Будь-хто, хто спробує напасти на нас або зрадити нас, матиме сумні наслідки", - сказав один із піратів, якого цитує ІТАР-ТАСС.

Судно перевозило зброю, в тому числі 33 танки Т-72 і 150 гранатометів. Весь вантаж оцінюється у $10 млн. За даними міжнародних організацій, з початку цього року в Аденській затоці і в Індійському океані поблизу берегів Сомалі пірати захопили близько 60 суден. Тільки у вересні заручниками бандитів стали 374 іноземних моряків. За даними організацій, в середньому за звільнення кожного судна виплачується близько 1$ млн.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини