RU

Сьогодні Михайлу Ходорковському виповнюється 49 років

26.06.2012, 11:25
Сьогодні Михайлу Ходорковському виповнюється 49 років - Фото
Фото: ЕРА
Михайлу Ходорковському сьогодні виповнюється 49 років. Це вже дев'ятий день народження, який він відзначає в неволі. Колишній голова ЮКОСа, який відбуває 13-річний термін ув'язнення за звинуваченням у розкраданні нафти і легалізації незаконних доходів в колонії в місті Сегежа в Карелії, сьогодні не побачить рідних, а замість подарунків отримає лише привіти, передані через адвокатів, - передає радіо Свобода.

Місяць тому в соціальній мережі Facebook була створена група, щоб об'єднати всіх бажаючих взяти сьогодні участь в акції на підтримку Ходорковського в місті Сегежа. Мета акції заявити владі, що довільне правосуддя є неприпустимим і закликати до звільнення Ходорковського. Адміністрація міста погодила пікет.

Нагадаємо, раніше уповноважений при президенті Російської Федерації з захисту прав підприємців Борис Титов заявив про підготовку ійнаступному поданні голові держави списку з 13 тис. осіб, засуджених за економічні злочини і рекомендованих до звільнення, включаючи колишнього власника компанії ЮКОС Михайла Ходорковського. "Це були б хороші новини для інвестиційного клімату", - сказав Титов. За його словами, Ходорковський "занадто довго перебуває у в'язниці. Він щось зробив, інші теж, але ніхто не відбуває такий термін. У тому, що деякі винні вийдуть на свободу, несправедливості значно менше, ніж коли у в'язниці сидять невинні".

Досьє на Михайла Ходорковського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини